Steinert i Arcon - sponsor spotkania członków IPHGZ w Wiśle
- Szczegóły
Z przyjemnością informujemy, że jednym ze sponsorów listopadowego spotkania członków IPHGZ, które odbędzie się w Wiśle, będzie firma STEINERT GmbH z siedzibą w Niemczech.
Firma STEINERT GmbH z siedzibą w Kolonii (Niemcy) jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii separacji magnetycznej i sortowania sensorowego. Działa od 1889 roku, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla przemysłu recyklingowego, złomowego oraz wydobywczego.
STEINERT projektuje i produkuje m.in. separatory magnetyczne oraz systemy sortowania oparte na czujnikach wykorzystujących promieniowanie rentgenowskie, podczerwień czy technologię LIBS. Urządzenia firmy umożliwiają skuteczne odzyskiwanie i oczyszczanie metali, tworzyw sztucznych oraz innych surowców wtórnych. Dzięki globalnej sieci oddziałów i centrów testowych (m.in. w Niemczech, USA i Australii) STEINERT wspiera klientów na całym świecie.
Dziękujemy!



